komunikat strajk

Szkolny konkurs „Komputerowa pisanka”

plastykaW marcu odbył się szkolny konkurs dla klas I – IIIKomputerowa pisanka”, który zorganizowały panie: Grażyna Krupiarz i Mariola Ostrowska. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji związanych z Wielkanocą, rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz informatycznych u dzieci.

W konkursie wzięło udział 44 uczniów. Cieszy nas, że wśród nich była spora grupa pierwszoklasistów, którzy dopiero niedawno rozpoczęli naukę rysowania w programie Paint. Komisja w składzie: Anna Bajer i Elżbieta Koszela wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Amelia Taczała – klasa III f
II miejsce – Dominik Lemański – klasa III e
III miejsce – Natasza Czernyhowska – klasa I b

Wyróżnienia:

Oliwia Karpiej – klasa III e
Maciej Stencel – klasa III e
Maja Gołębiewska – klasa I c

Prace tych uczniów  zostały przesłane do  Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Siemianicach, gdzie odbywa się konkurs ogólnopolski. Trzymamy kciuki za naszych małych artystów.

Większość uczniów biorących udział w konkursie została nagrodzona akcesoriami komputerowymi, które ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy za wsparcie. Zapraszamy do obejrzenia galerii wielkanocnych prac (tutaj)

notatka: G.Kruparz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013