„Marzannada – wiosenna olimpiada” klas I-III

marzanna

Nasza szkoła już po raz kolejny wystartowała w "Marzannadzie" - wiosennych zawodach sportowych kl. I-III słupskich szkół podstawowych. W półfinale, który miał miejsce 6 marca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 10 zajęliśmy III miejsce po SP 3 i SP10.

W rywalizacji udział wzięło 48 uczniów osobno w kategorii klas I, klas II, klas III. W każdym roczniku rywalizowały drużyny 10-osobowe + rezerwowi w 5 różnych formach rywalizacji sportowej w każdej grupie wiekowej. (zdjęcia)

Oprac. Mariola Ostrowska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013