Laureaci szkolnego konkursu logopedycznego

dzieci20 lutego 2018 r. rozstrzygnięty został logopedyczny konkurs plastyczny dla uczniów klas I pod hasłem "Śmieszne minki i grymasy ancymonków z pierwszej klasy".

Jury pod przewodnictwem Pani Izy Płaczkiewicz spośród 50 prac wyłoniło następujących laureatów konkursu:

I miejsce - Aleksander Karkocki I B
II miejsce - Wiktor Nikadon I B
III miejsce - Katarzyna Maślanka IC

Wyróżnienia przyznano: Magdalenie Cur z IA, Julii Kuś z I B, Pawłowi Konkol z IB, Kacperkowi Łańko z IB, Julii Dumanowskiej z I B, Agnieszce Rodziewicz z I B, Alicji Stecz z I B, Michałkowi Piwoni z I C, Klaudii Tomickiej z I C, Basi Załupka z I C.  (nagrodzone prace)

organizator: Joanna Wrzołek