Wyniki konkursu historycznego "Polska Piastów"

piast10 stycznia 2018 r. 17 uczniów z klas piątych i szóstych sprawdziło swoją wiedzę w konkursie historycznym „Polska Piastów, zorganizowanym przez p. Przemysława Skrzypca.

W rywalizacji, która okazała się wyjątkowo wyrównana, największą wiedzą wykazały się Julia Czerwonka z 6 a, Martyna Leman z 5 a i Anna Paziewska z 5 b. Uczennice zdobyły 47 punktów (na 55 możliwych do zdobycia), zajęły pierwsze miejsce i zakwalifikowały się do konkursu międzyszkolnego.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

notatka: P.Skrzypiec