Wyróżnienie "SŁONECZEK" w XI Wojewódzkim Konkursie Kolęd

bozenarodzenie18 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Słupsku odbył się XI Wojewódzki Konkurs Kolęd „Śpiewajmy kolędy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci staropolskiej tradycji śpiewania kolęd oraz rozwijanie ich uzdolnień muzycznych i wrażliwości na piękno muzyki.

Naszą szkołę w kategorii klas I - III reprezentował zespół „SŁONECZKA” pod opieką pani Iwony Sazon. Zespół w składzie: Julia Banasik (IIIf), Patrycja Cieślicka (IIIe), Kinga Dalecka (IIIe), Wiktoria Kurzawa (IIIe), Zuzia Mrozicka (IIIe), Laura Mulawa (IIIe), Joasia Pietrzyk (IIIf) i Helenka Ziółkowska (IIIf) zaprezentował kolędę - pastorałkę pt.”Narodził się Pan”. (zdjęcia)
Dziewczynki za piękną prezentację zostały wyróżnione. GRATULUJEMY!

notatka i zdjęcia: I.Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013