Taneczny sukces ”SŁONECZEK” oraz duetu i solistek

taniec30 listopada 2017r. w Szkołe Podstawowej nr 10 w Słupsku odbył się V Międzyszkolny Festiwal Piosenki i tańca VenDo „Pośpiewamy i potańczymy.

W kategorii zespołów tanecznych reprezentował naszą szkołę zespół „SŁONECZKA” w składzie: Oliwia Ciarka, Patrycja Cieślicka, Kinga Dalecka, Oliwia Karpiej, Ola Kłak, Wiktoria Kurzawa, Zuzia Mrozicka, Laura Mulawa, Oliwia Paradowska, Zuzia Plewka, Marysia Siatkowska (dziewczynki z klasy IIIe). Przy pięknej melodii Vanessy May i Jivana Gasparyana (22 blles-immal Tsca) zespół, tym razem wytańczył I miejsce.
W kategorii duetów, duet „ESPERANTO” (dziewczynki z klasy IIIf: Helenka Ziółkowska i Asia Pietrzyk) wyśpiewały I miejsce.
Natomiast solistki: Julia Waligórska (Ia) zajęła II miejsce, a Zuzia Mrozicka (IIIe) III miejsce! Wszystkie uczestniczki z naszej szkoły przygotowała pani Iwona Sazon.

GRATULUJEMY tak wielu sukcesów na festiwalu! (zdjęcia i film)

notatka i zdjęcia: I.Sazon