Sukces obu szkolnych zespołów w festiwalach religijnych

anioł18 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Słupsku odbył się XIII Rejonowy Konkurs Piosenki Religijnej „Na anielską nutę. Naszą szkołę reprezentował zespół „SŁONECZKA” pod opieką pani Iwony Sazon w kategorii klas I-III i zespół „TĘCZA” pod opieką pani Joanny Kaczmarskiej w kategorii klas IV – VII.

Oba zespoły zajęły I miejsca i tym samym zakwalifikowały się do XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino”, który odbył się 3 grudnia 2017r. w Koszalinie. Tam też „SŁONECZKA” w składzie: Julia Banasik (IIIf), Patrycja Cieślicka (IIIe), Kinga Dalecka (IIIe), Wiktoria Kurzawa (IIIe), Zuzia Mrozicka (IIIe), Laura Mulawa (IIIe), Oliwia Paradowska (IIIe), Asia Pietrzyk (IIIf) i Helenka Ziółkowska (IIIf) wyśpiewały I miejsce, a „TĘCZA”  w składzie: Kinga Skóra (IVe), Oliwia Jackiewicz (VIIa), Zuzia Głowińska (VIIa), Matylda Hilarecka (VIIa), Kacper Gubernat (VIIc), Małgosia Karkocka (VIId), Magda Pakuła (VIId), Wojtek Sopala (VIIa) i Weronika Buzarewicz (Vc) została wyróżniona.
GRATULUJEMY! (SŁONECZKA)|| TĘCZA)

notatka i zdjęcia: I.sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013