Sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Z biegiem Wisły”

slonko23 listopada w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Słupsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Z biegiem Wisły dla klas I - III. W konkursie wzięli uczniowie z pięciu szkół podstawowych.

Z przyjemnością powiadamiamy, że uczeń naszej szkoły, Wiktor Nikadon z klasy I b (opiekun – Grażyna Krupiarz) recytacją wiersza "Wisła" L.J.Kerna, zdobył I miejsce. Sukces Wiktora tym bardziej nas cieszy, że był jedynym pierwszoklasistą, a dzieci przy ocenie nie były podzielone na kategorie wiekowe. Zuzia Plewka z klasy III e (opiekun – Iwona Sazon) recytacją wiersza "Kłótnia rzek" J.Brzechwy - zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę. (więcej) (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: G.Krupiarz

 

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013