Uczniowie naszej szkoły laureatami ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

trzezwyumyslW piątek 17 listopada 2017r. o godz. 1300 w Pałacu Ślubów odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli cztery wyróżnienia.

Nagrody laureatom konkursu wręczyła wiceprezydent Słupska p. Krystyna Danielecka–Wojewódzka. Na konkurs nadesłano wiele tysięcy nagród z całej Polski, tym bardziej składamy wielkie gratulacje Patrycji Cieślickiej z klasy IIIe (przygotowanie p. I. Sazon), Laurze Mulawie z klasy IIIe (przygotowanie p. I. Sazon), Dominikowi Lemańskiemu z klasy IIIe (przygotowanie p. I.Sazon) oraz Miłoszowi Redlochowi z IV c (przygotowanie p. I. Dudkowska- Juzwa). Szkolnym koordynatorem kampanii była p. D. Sykuła – pedagog szkolny. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: D. Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013