Konkursowa piosenka "W szkole nie musi być nudno"

minutowa piosenkaKlasa IIIe uczestniczy w 7. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Minutową Piosenkę Klasową. Konkurs organizowany jest przez Fundację Muzyka jest dla wszystkich w ramach programu edukacyjnego Akcja Labirynt. Celem konkursu jest pobudzenie twórczej aktywności uczniów w dziedzinie muzyki, poezji, filmu i nowych mediów oraz inspiracja do pracy zespołowej i integracji zespołów klasowych.

Zadaniem konkursu było stworzenie klipu muzycznego czyli filmu, na którym zostanie uwiecznione wykonanie określonej piosenki przez klasę. Piosenka miała być autorska i miała ją wykonać cała klasa w czasie do półtorej minuty.
Klasa IIIe wykonała piosenkę pt. "Szkoła nie musi być nudna". Muzykę do niej napisała wychowawczyni kl. IIIe - pani Iwona Sazon, a słowa napisały dzieci pod kierunkiem pani Iwony. Filmy do piosenki zbierane były przez cały rok, a potem wybierane. Samą piosenkę nagrała pani Asia Chmara, a potem wspaniale zmontowała ją pani Jola Czarnowska. Warto zobaczyć i posłuchać! (piosenka 3e || klip konkursowy)

notatka: I.Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013