Rozwiązuj szyfry i wygrywaj nagrody!

feynmankiZapraszam wytrwałych, pomysłowych i ciekawych świata uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie Feynmanki organizowanym przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Jest to konkurs inspirowany postacią Richarda Feynmana, słynnego fizyka, naukowca i niesamowicie inspirującego człowieka. Konkurs kierowany jest do uczniów, którzy wykazują dużą dozę kreatywności i dążenia do samodzielnego odkrywania świata.

Przez kolejnych 7 miesięcy zamieszczane będą szyfry po jednym dla uczniów klas 4–5 oraz 6–7. Można je rozwiązać na lekcji, kółku matematycznym albo w domu. Więcej informacji na stronie wydawnictwa GWO (tutaj) lub organizatora konkursu (tutaj)

notatka: J.Czarnowska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013