Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych "Liczba pi i jej zastosowanie" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku - 19 marca 2020 r. godz. 1330. Szczegóły konkursu w REGULAMINIE.
Zgłoszenia do 03 marca 2020 r. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.