pierwszaki

W dniach 12 - 25 marca 2020 r. z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku
można kontaktować się telefonicznie
w godz. 800 - 1400  tel. 59-841-79-80 lub 791-223-483

Rekrutacja do klas I będzie przebiegała zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem,
ale tylko drogą elektroniczną przez Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich”

polska20 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich. W tym roku uczniowie słupskich szkół podstawowych sprawdzili swoją wiedzę o władcach elekcyjnych.

W pierwszym etapie konkursu uczniowie pisali indywidualny test wiadomości, a następnie wzięli udział w quizie, gdzie odpowiadali zespołowo. W konkursie drużynowym nasza trzyosobowa reprezentacja w składzie: Stanisław Borowski (kl. 6b), Kalina Kucharska (kl. 6b), Jakub Spryszak (kl. 6d) zajęła ostatecznie czwarte miejsce, natomiast wielki sukces indywidualny odniósł Stanisław Borowski, który zgromadził największą liczbę punktów spośród wszystkich uczestników turnieju, zdobywając w ten sposób tytuł „Mistrza Wiedzy Historycznej”. (zdjęcia)

Wielkie gratulacje!

notatka i zdjęcia:
P. Skrzypiec

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013