Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

linia kredki

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich”

polska20 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich. W tym roku uczniowie słupskich szkół podstawowych sprawdzili swoją wiedzę o władcach elekcyjnych.

W pierwszym etapie konkursu uczniowie pisali indywidualny test wiadomości, a następnie wzięli udział w quizie, gdzie odpowiadali zespołowo. W konkursie drużynowym nasza trzyosobowa reprezentacja w składzie: Stanisław Borowski (kl. 6b), Kalina Kucharska (kl. 6b), Jakub Spryszak (kl. 6d) zajęła ostatecznie czwarte miejsce, natomiast wielki sukces indywidualny odniósł Stanisław Borowski, który zgromadził największą liczbę punktów spośród wszystkich uczestników turnieju, zdobywając w ten sposób tytuł „Mistrza Wiedzy Historycznej”. (zdjęcia)

Wielkie gratulacje!

notatka i zdjęcia: