Wyniki VII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

flaga polski12 listopada 2019 r. podczas uroczystego apelu z okazji Święta Niepodległości zostały ogłoszone wyniki VII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbył się 8 listopada br. w naszej szkole.

W klasach 0 - III tytuł LAURETA zdobyli uczniowie klasy 3b (wych. G. Krupiarz) wykonując utwór "Legiony", zaś WYRÓŻNIENIA otrzymali uczniowie klas:
1d (wych. I. Sazon) za wykonanie utworu "Wisła", 2c (wych. M. Łapińska-Wencławska) za utwór "Jestem Polakiem" oraz 2d (wych. J. Bownik) za "Mury".

W klasach IV - VIII tytuł LAURETA zdobyli uczniowie klasy 6a (wych. A. Bajer) wykonując utwór "Ojczyzna", zaś WYRÓŻNIENIA otrzymali uczniowie klas:
6c (wych. K. Gwardiak) za wykonanie utworu "Siekiera, motyka" oraz 7c (wych. B. Świątek) za utwór "Pierwsza kadrowa".

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy uczestnictwa w Festiwalu oraz słodkie podziękowania, zaś Laureaci Festiwalu otrzymali dodatkowo Puchary Przechodnie Festiwalu oraz czeki na kwoty 200 zł. Czeki oraz słodycze zastały ufundowane przez Radę Rodziców. (występy 0-3|| występy 4-8 || wyniki 0-3 || wyniki 4-8)