Zespół "Słoneczka" wyśpiewał I miejsce

slonkoDnia 31 maja 2019r. odbył się XXVIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego i Prezydenta Miasta Słupska. Naszą szkołę reprezentował zespół z klas I - III „Słoneczka” pod opieką pani Iwony Sazon w następującym składzie:

Ib - Marika Kunda, IIa – Magda Cur, Julia Waligórska, IIb – Dominika Urbanek, IIc – Borys Sokołowski, Klaudia Tomicka, IIIa – Lena Bubula, Hania Brochocka i Emilka Budnik. Organizatorem konkursu był Słupski Ośrodek Kultury w Słupsku. Celem konkursu było upowszechnianie wartościowych utworów wokalnych dla dzieci i młodzieży, prezentacja dorobku artystycznego środowisk dziecięcych i młodzieżowych oraz popularyzacja Słupska i regionu. 
Zespół „Słoneczka” prezentując piosenkę pt. „Niebieska” wyśpiewał zaszczytne I miejsce. Dzieci zachwyciły śpiewem, aranżacją ruchową oraz swoim urokiem. GRATULUJEMY! (zdjęcia) (SOK)

notatka i zdjęcia: I.Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013