42. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli II miejsce i IV miejsce w etapie rejonowym 42. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 9 maja 2019 roku, w Szkole Podstawowej nr 10. 

Naszą szkołę reprezentowali:

1. grupa – uczniowie: klasy 5b: Zofia Kaczmarek i Stanisław Borowski oraz klasy 5d: Iga Nowak i Jakub Spryszak
2. grupa – uczniowie: klasy 8c: Marcelina Kostecka, Marcin Łabik i Tymoteusz Bengier.

Turniej był bardzo trudny. Składał się z dwóch testów pisemnych (przepisy ruchu drogowego i skrzyżowania drogowe) oraz jazdy po sprawnościowym torze przeszkód. Zespół sędziowski to w większości policjanci Komendy Miejskiej Policji, której przewodniczył pan Lesław Kot oraz pani Monika Michalak z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku i przedstawiciele Straży Miejskiej z panią Agnieszką Majewską.

Nasza szkoła wywalczyła II miejsce w kategorii uczniów młodszych oraz dodatkowo Zosia Kaczmarek zajęła indywidualnie II miejsce w turnieju. Uczniowie 2. grupy zajęli IV miejsce, ale biorąc pod uwagę fakt, że w większości rywalizowali z utytułowanymi gimnazjalistami, to i tak wysoka pozycja.
Serdecznie gratulujemy obu drużynom!!! (zdjęcia)

Przygotowanie uczniów i opieka: Agnieszka Dwulit

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013