wielkanoc 2019

Sukces naszej uczennicy na Festiwalu Kultury Europejskiej

flagi UE5 kwietnia w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Słupsku uroczyście podsumowano przebieg XVII Powiatowego Festiwalu Kultury Europejskiej, zorganizowanego pod patronatem Starosty Słupskiego.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat kultury, obyczajów i tradycji wybranego kraju Unii Europejskiej. Po obejrzeniu 98 prac z 18 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu słupskiego, komisja konkursowa przyznała pierwsze miejsce uczennicy naszej szkoły Wiktorii Zapadce z klasy 8c za prezentację o Finlandii.

Po odebraniu pamiątkowych dyplomów oraz nagród ufundowanych przez Starostę Słupskiego i Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku, organizatorzy konkursu oraz jego laureaci wraz z opiekunami wspólnie obejrzeli zwycięską prezentację, w świetny sposób przedstawioną przez Wiktorię. Więcej informacji na stronie ZSA (tutaj). Wielkie gratulacje! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: P.Skrzypiec