Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich”

jagiello7 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Słupsku odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Poczet królów i książąt polskich. W tym roku uczniowie słupskich szkół podstawowych sprawdzili swoją wiedzę o dynastii Jagiellonów.

W pierwszym etapie konkursu uczniowie pisali indywidualny test wiadomości, a następnie wzięli udział w quizie, gdzie odpowiadali zespołowo. Po zsumowaniu wyników okazało się, że nasza trzyosobowa reprezentacja w składzie: Marcelina Jabłońska (6a), Aleksandra Michalska (6c) i Jakub Pietras (7a) zajęła drugie miejsce. Wielkie gratulacje! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: P. Skrzypiec