Mini playback show z okazji Dnia Kobiet

osiemnaj

W czwartek 7 marca 2019r. już po raz trzeci w naszej szkole odbyła się impreza Mini Playback Show. To co widzieliśmy i słyszeliśmy było prezentem od chłopców z klas I-VIII dla ich miłych koleżanek z okazji Dnia Kobiet. Do zabawy zgłosiło się sześć klas: Id, IVd, Vb, Ve, VIc i VIIIb.

Chłopcy zrobili na wszystkich ogromne wrażenie, bo prób i wylanego potu było wiele. W szacownym jury zasiadła Pani Joanna Chmara, Pani Joanna Domaszk oraz Pani Iwona Sazon. Wyniki zostaną ogłoszone podczas najbliższego Apelu Samorządu Uczniowskiego.

Organizatorem zabawy był Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariusza, a opiekunami zabawy Pani D. Sykuła i Pani A. Michońska. Imprezę pod względem technicznym obsługiwali: Jakub Kuligowski VIIIa i Bartek Zarzycki VIIIa. Mini Playback Show prowadziła Wiktoria Tarczewska i Olivia Jackiewicz z VIIIa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dobra zabawę! (zdjęcia)

notatka: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013