Wyniki konkursu plastycznego na bożonarodzeniową kartkę

choinkaW grudniu br. odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów klas I - VIII na "Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową". Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Laureaci konkursu w kategorii klas I-III to:

I miejsce - JAROSŁAW MICHALAK IA
II miejsce - KORNELIA BENGIER IC
III miejsce - ALEKSANEDER KARKOCKI IIB

wyróżnienia: Remigiusz Mulawa IB, Emil Drobko IA, Kacper Jarowski IA

Laureaci w kategorii klas IV-VIII to:

I miejsce - KATARZYNA LISOWSKA VIIB
II miejsce - JULIA SOBCZAK VC
III miejsce - KAROLINA WIŚNIEWSKA VIIC

wyróżnienia: Helena Ziółkowska IVF, Joanna Poszke VIIB, Anna Paziewska VIB, Weronika Buzarewicz VIC, Artur Wojciechowski IVC, Mateusz Lewandowski VC.

Wszystkich laureatów konkursu zapraszam na rozdanie nagród 20 grudnia 2018 o godzinie 1445 w sali 408.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

nauczyciel plastyki - Anna Bajer