Sukces naszych uczniów w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Z Okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości!

flaga polskiZ wielką radością informujemy o kolejnym sukcesie naszych młodych plastyków, którzy otrzymali wysokie miejsca w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizowanym przez SP 11 w Słupsku.

A oto laureaci i nagrodzeni uczniowie:

KATEGORIA – ALBUM
I miejsce DOMINIKA SKRZYPCZAK, SP 8

KATEGORIA – PRACA PLASTYCZNA
I miejsce kl. 4-6 ARTUR WOJCIECHOWSKI, SP 8
I miejsce kl. 7-8- gim. KRYSTIAN JĘDRZEJCZAK, SP 8
II miejsce kl.4-6 AMELIA KUŚ, SP 8
III miejsce kl. 7-8-gim. MILENA KRZESIŃSKA, SP 8

Wyróżnienia:
Patrycja Worona, kl. 7-8-gim., SP 8

Opiekunem plastycznym jest p. Anna Bajer. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów! (zdjęcia)