komunikat strajk

Trzecie miejsce w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym!

obiektywMam zaszczyt poinformować, że uczennica klasy 7b Katarzyna Lisowska uzyskała trzecie miejsce (kat.12-13 lat) w XI Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Dzieje Mistrzów inspiracją współczesnej fotografii zorganizowanym przez Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie.

Katarzyna jest uczestniczką zajęć plastycznych/fotograficznych prowadzonych przeze mnie i młodym plastykiem zaangażowanym w wiele działań artystycznych. We wspomnianym konkursie fotograficznym brały udział także inne uczennice naszej szkoły: Natasza Kowalewska 5c, Aleksandra Kozioł 7b, Zuzanna Głowińska 8a. Laureatce oraz innym uczestniczkom gratuluję znakomitych zdjęć i życzę kolejnych tak znakomitych prac. (zdjęcia)

opiekun zajęć i prac fotograficznych: Anna Bajer

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013