NASZA NIEPODLEGŁA

flaga polskiWe wtorek, 6 listopada 2018r. trzyosobowa reprezentacja naszej Ósemki – Małgosia Karkocka z 8d, Magda Pakuła z 8d i Wiktoria Zapadka z 8c - wzięła udział w miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji PatriotycznejMickiewicz – 100 lat dla Niepodległej. W turnieju recytatorskim, zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące, udział wzięli uczniowie klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum.

Miło mi poinformować, że za wspaniałą recytację wiersza Marka Gajowniczka „Jeszcze Polska…” nasza uczennica – Magdalena Pakułazdobyła wyróżnienie. Zapraszam do galerii zdjęć z konkursu foto.
Wielkie gratulacje, bo poziom był bardzo wysoki!!!

O. Minda