Sukces siódmoklasistów na TBwRD

policja

Uczniowie naszej szkoły wywalczyli I miejsce w 41. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 26 kwietnia 2018 roku, w Szkole Podstawowej nr 10 w Słupsku.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7c:
Julia Leszkiewicz
• Marcelina Kostecka
• Marcin Łabik
• Tymoteusz Bengier

Turniej był bardzo trudny. Składał się z dwóch testów pisemnych (przepisy ruchu drogowego i skrzyżowania drogowe) oraz jeździe po sprawnościowym torze przeszkód. Zespół sędziowski to w większości policjanci Komendy Miejskiej Policji, której przewodniczył pan Lesław Kot oraz pani Monika Michalak z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku i przedstawiciele Straży Miejskiej z panią Agnieszką Majewską.

Nasza szkoła wywalczyła I miejsce i będzie reprezentować nasz region na etapie wojewódzkim.

Wyniki na poziomie szkół podstawowych wyglądają następująco:
I miejsce - SP-8
II miejsce - SP-3
III miejsce - SP-10
IV miejsce - SP-5
V miejsce - SP-2
VI miejsce - SP-9
VII miejsce - SP-4
VIII miejsce - SP-1
IX miejsce - SP-6
X miejsce - SP-7

Serdecznie gratulujemy całej drużynie!!! (zdjęcia)