Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

flaga polskiW piątek 27 kwietnia odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Po długich przygotowaniach, klasy zaprezentowały swoje interpretacje pieśni. Śpiew, choreografia i stroje z rekwizytami tworzyły za każdym razem małe widowisko.

Każda klasa starała się wykonać swój utwór perfekcyjnie. Wszystkim bardzo podobały się występy. Aby wyłonić zwycięzcę jury, pod przewodnictwem pani Elżbiety Koszeli, będzie miało ogrom pracy. Czekamy na wyniki. (zdjęcia)

notatka: I.Dwulit-Czerwonka