Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

flaga polskiW piątek 27 kwietnia odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. Po długich przygotowaniach, klasy zaprezentowały swoje interpretacje pieśni. Śpiew, choreografia i stroje z rekwizytami tworzyły za każdym razem małe widowisko.

Każda klasa starała się wykonać swój utwór perfekcyjnie. Wszystkim bardzo podobały się występy. Aby wyłonić zwycięzcę jury, pod przewodnictwem pani Elżbiety Koszeli, będzie miało ogrom pracy. Czekamy na wyniki. (zdjęcia)

notatka: I.Dwulit-Czerwonka

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013