Sukcesy uczniów w przeglądzie BŁĘKITNA APASZKA

muzykaW dniach 20 – 21 kwietnia 2018r. w Klubie 7. Brygady Obrony Wybrzeża odbył się VI Przegląd Twórczości Dziecięcej i MłodzieżowejBŁĘKITNA APASZKA”. 

W kategorii „interpretacje” brało czworo uczniów z naszej szkoły:
z klasy Ia – Michał Jastrzębski (opiekun: Alicja Jaroszewicz–Sycz), z klasy IIId – Mateusz Czarniak (opiekun: Małgorzata Łapińska–Wencławska), a z klasy IIIe Patrycja Cieślicka i Zuzanna Plewka (opiekun: Iwona Sazon). Cała czwórka w kategorii klas I – III została WYRÓŻNIONA.

W Konkursie Historyczno–Plastycznym "100-lecie Marynarki Wojennej RP”, „100-lecie Lotnictwa Polskiego" III miejsce zajęła Hania Okunowicz z klasy IIa (opiekun: Beata Kostrzewa), zaś wyróżnienia otrzymali: Aleksander Klingbein, Hania Brochocka, Tymoteusz Połom (dzieci z klasy IIa pod opieką pani Beaty Kostrzewy), Anastazja Dudzińska z klasy IIIb (opiekun: Beata Tęsna), Dominik Lemański, Wiktoria Kurzawa, Kacper Kurzawa (dzieci z klasy IIIe, opiekun: Iwona Sazon), Natalia Broś (kl.VIIb, opiekun: Anna Bajer).

W kategorii „soliści – wokaliści” naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Mrozicka (kl. IIIe, opiekun: Iwona Sazon), która zajęła III miejsce w kategorii klas I – III i Małgorzata Karkocka (kl. VIId, opiekun: Joanna Kaczmarska), która w kategorii klas VII i gimnazjum została WYRÓŻNIONA.

GRATULUJEMY tak wielu sukcesów naszym uczniom w przeglądzie! (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: I.Sazon

 

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013