Zwycięstwo w „Szkolnych potyczkach finansowych SKO”

sko5 kwietnia 2018r. odbyło się spotkanie w Ratuszu Miejskim „Szkolne potyczki finansowe SKO” w ramach projektu „Gdzie mieszkają Pieniądze – Szkoła Młodego Biznesmena”. Były testy i zabawy, podczas których dzieci rywalizowały o jak najlepszy wynik dla swojej szkoły.

Naszą szkołę reprezentowała Natasza Czernyhowska z klasy 1, Judyta Rudnik z klasy 3, Amelia Dyjas z klasy 5 pod opieką Pani Janiny Ewy Rudnik. Nasza drużyna wywalczyła 1. miejsce ex aequo z SP1 i SP3. (zdjęcia)

notatka: J.Rudnik