Wyróżnienie w festiwalu ŁAJBA 2018

lajba24 marca 2018r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbył się XXII Festiwal Piosenki Marynistycznej „ŁAJBA 2018 organizowany przez SP-9 w Słupsku. Łącznie wystąpiło 25 wykonawców ze szkół podstawowych ze Słupska, Szczecina, Ustki, Zaleskich, Główczyc, Smołdzina i Słonowic.

Naszą szkołę reprezentował zespół z klas I-III „SŁONECZKA” w składzie: Patrycja Cieślicka (IIIe), Julia Banasik (IIIf), Joasia Pietrzyk (IIIf), Helenka Ziółkowska (IIIf), Zuzia Mrozicka (IIIe), Wiktoria Kurzawa (IIIe) i Laura Mulawa (IIIe) prowadzone przez panią Iwonę Sazon. Dziewczynki zaśpiewały szantę napisaną przez Sławomira Dłoniaka do muzyki M.Kurowskiego pt. ”Mikołajki”.
Zmagania były trudne, a konkurencja bardzo duża. W kategorii wszystkich zespołów z klas I – VII (a było ich 15), „Słoneczka” zostały WYRÓŻNIONE. (zdjęcia)

GRATULUJEMY!!!

notatka i zdjęcia: I.Sazon

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013