Sukcesy naszych pływaków na NORDA SWIM 2015

plywanie1W dniach 18-19 kwietnia 2015 roku, na 25-metrowej pływalni Centralnego Ośrodka Sportu we Władysławowie odbyły się VIII Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2015. W zawodach uczestniczyło ponad 400 zawodników z 24 klubów

(Bydgoszcz, Brodnica, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Inowrocław, Kołobrzeg, Malbork, Pisz, Rumia, Sopot, Starogard Gdański, Władysławowo oraz Słupsk) Dobrą formę zaprezentowali Zawodnicy TP SKALAR Słupsk zdobywając 28 medali (11 złotych, 11 srebrnych i 6 brązowych).

Uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli medale to:

Kostecka Marcelina z klasy 4c – I m. 50 motylkowy

Kowalewska Martyna  z klasy 6a– I m. 100 grzbietowy, I m. 200 grzbietowym, II m. 100 dowolny, III m. 50 dowolny,

Trzybiński Maciej z klasy 4c - I m. 100 grzbietowy

Uczniowie klas III i IV (roczniki 2004-2005) zdobyli II miejsce w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo Martynie Kowalewskiej z klasy 6a (2002) przypadło III m. w klasyfikacji indywidualnej.
Nasi reprezentanci to:  z klasy 4d - Amelka Drużba, Olek Janczylik, Kewin Kisiel, z klasy 4c - Marcelina Kostecka, Wiktoria Zapadka, Tymek Bengier, Kuba Połom, Michał Hliwiak, z klasy 5c - Wiktoria Kęska, Ola Rzepa, Marcelina Mól, Katarzyna Słaby, Maciek Gołojuch, Michał Kopkowski, Olek Holak.
Trenerem zawodników z naszej szkoły jest Maciej Kowalewski.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów (tutaj)

notatka: M.Kowalewski