Zawody pływackie o puchar dyrektora SP-10

plywanie1W dniu 4 czerwca 2014r. odbyły się zawody pływackie o puchar dyrektora SP10. Startowały SP3, SP6, SP8, SP9, SP10 oraz Podstawowa Szkoła Społeczna. Rywalizowały sztafety: w klasach IV 5 dziewcząt i 5 chłopców, w klasach V oraz VI - 3 dziewczęta i 3 chłopców.

Każda osoba płynęła stylem dowolnym 25 metrów. Podopieczni Macieja Kowalewskiego i Roberta Bąka reprezentujący SP8 w kategorii kl. IV zdobyli I miejsce (Kostecka Marcelina, Zapadka Wiktoria, Rzepa Ola, Kleinschmidt Patrycja, Gaweł Natalia, Łabik Marcin, Trzybiński Maciej, Bengier Tymoteusz, Holak Aleksander, Kopkowski Michał).
SP8 w kategorii kl. V zdobyła również I miejsce (Kowalewska Martyna, Kostecka Marcelina, Rzepa Ola, Łabik Marcin, Holak Aleksander, Kopkowski Michał).
W rywalizacji klas szóstych ta sama reprezentacja (Kowalewska Martyna, Kostecka Marcelina, Rzepa Ola, Łabik Marcin, Holak Aleksander, Kopkowski Michał) zajęła miejsce II.

W klasyfikacji generalnej SP8 wygrała rywalizację międzyszkolną. Uczniowie otrzymali medale, a SP8 dyplomy w każdej kategorii oraz puchar za końcowe zwycięstwo. (zdjęcia)

dr Robert Bąk