Szkolny Klub Sportowy

sportSKS to III edycja Programu Szkolny Klub Sportowy, w którym uczestniczy również nasza szkoła. W jego ramach realizowane są dwa razy w tygodniu, następujące zajęcia ruchowe: dla dziewcząt z klas IV - VI gry rekreacyjno-sportowe oraz dla chłopców z klas II - III zajęcia sportowo-rekreacyjne. Obecna edycja Programu prowadzona będzie do 15 grudnia 2019r.

Sukcesy naszych pływaków!!!

plywanie1Pływacy z klas sportowych naszej szkoły reprezentując Klub Pływacki Skalar, uczestniczyli w Szczecinie w zawodach pływackich Otylia Swim Cup Winter Edition, których organizatorką była Otylia Jędrzejczak.

Czytaj więcej...

Siatkarskie zmagania w Kobylnicy

siatkarka17 listopada 2018r. wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Turnieju MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT w kat. „2” i „3” o PUCHAR WÓJTA GMINY KOBYLNICA. Celem turnieju była popularyzacja siatkówki, doskonalenie umiejętności siatkarskich, wymiana doświadczeń i konfrontacja poziomów wyszkolenia.

Czytaj więcej...

Sukces siatkarek z klasy 6b

volleyball21 listopada 2018 odbyły się rozgrywki XL Słupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych w minisiatkówce dziewcząt, rocznik 2006 i młodsi. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej SP 3 przy ul. Sobieskiego. Dziewczęta z klasy 6 b zajęły 1. miejsce w Słupsku, awansując do dalszych rozgrywek o mistrzostwo województwa pomorskiego. (zdjęcia)

opiekun: Marek Ledeman

Siatkarskie zmagania - październik 2018.

siatkarkaW dniach 13-14 października, wzięliśmy udział w X OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKOWÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR BURMISTRZA POŁCZYNA-ZDROJU. 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013