Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
w roku szkolnym 2016/2017

impreza - forma odpowiedzialni
cały rok szkolny
Liga Matematyczna E.Lipnicka, G.Szczęch
Wojewódzki Konkurs Biblijny D.Świąder
Wojewódzki Konkurs Matematyczny - etap szkolny (wg regulaminu KO) E.Lipnicka
Wojewódzki Konkurs Języka Polskego - etap szkolny (wg regulaminu KO) B.Świątek, A.Minda
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
- etap szkolny (wg regulaminu KO)
A.Wołczuk, I.Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak
wrzesień 2016r.
Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 i ślubowanie klasy pierwszej

dekoracja - A.Bajer, B.Stefaniec, E.Koszela
oprawa muzyczna - J.Kaczmarska, I.Sazon
poczet sztandarowy - P.Skrzypiec
prowadzenie:
w klasach 0 - III - I.Płaczkiewicz,
w klasach IV - VI - I.Karaś
ślubowanie klasy 1 - B.Kostrzewa

Udział uczniów klas IV-VI w miejskich obchodach 77. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego 27.09.2016

wychowawcy klas z klasami, poczet sztandarowy z P.Skrzypcem
Mój przyjaciel z piórnika - konkurs plastyczny dla uczniów klas I
J.Chmara, A.Sowicz
Lokomotywą przez świat - konkurs recytatorski dla uczniów klas II J.Chmara, A.Sowicz
październik 2016r.
Wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI opiekunowie SU klas 4-6
Dzień Papieski (Jan Paweł II Papież) konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III i konkurs wiedzowy dla uczniow klas IV-VI A.Kolman, D.Świąder
Fistaszkowe zmagania - konkurs polonistyczny dla uczniów klas IV A.Minda, W.Brzęcka
Szaleństwa Mafaldy konkurs polonistyczny dla uczniów klas V A.Minda, D.Zach
listopad 2016r.
Akademia z okazji Święta Niepodległości J.Bownik, I.Czerwonka,, I.Sazon
Konkurs wiedzy o HIV i AIDS dla uczniów klas V i VI B.Kozłowska, D.Sykuła
Konkurs plastyczny o tematyce HIV i AIDS dla uczniów klas V i VI B.Kozłowska, D.Sykuła
Konkurs wiedzy o Słupsku dla uczniów klas III M.Ostrowska, J.Domaszk,
I.Juzwa, B.Tęsna
Mistrz klawiatury konkurs informatyczny dla uczniów klas V J.Czarnowska, J.Rudnik
English Spelling - konkurs literowania w języku angielskim dla uczniów klas IV-VI I.Białogońska-Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak, A.Wołczuk
Klasowe dyskoteki andrzejkowo-mikołajkowe wychowawcy klas
grudzień 2016r.
Moja ulubiona książka - konkurs na recenzję książki dla uczniów klas III-VI J.Chmara, A.Sowicz
Konkurs historyczny dla uczniów klas V P.Skrzypiec, A.Sowicz
Polska w XVI-XVIII wieku - konkurs historyczny dla uczniów klas VI P.Skrzypiec, A.Sowicz
Konkursy Mikołajkowe Samorząd Uczniowski klas IV - VI
Przyroda w poezji -  konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Sycz, B.Kostrzewa, J.Kostrzewa
Merry Christmas, Everyone - konkurs angielskiej piosenki Bożonarodzeniowej dla uczniów klas I-III A.Kareh, K.Gwardiak
Jasełka dla uczniow klas I-VI

A.Kolman

Wystawa prac uczniowskich związanych z Bożym Narodzeniem (kiermasz) A.Bajer, A.Dwulit, wychowawcy klas
styczeń 2017r.
Udział w 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Samorząd Uczniowski klas I-III i IV-VI
Śpiewajmy kolędy - konkurs muzyczny dla uczniów w kategoriach klas I-III i IV-VI I.Sazon, J.Kaczmarska, D.Świąder, A.Kolman
Konkurs przyrodniczy dla uczniów klas VI B.Kozłowska
Konkurs ortograficzny dla uczniów klas IV-VI D.Zach, B.Świątek
Poezja Władysława Broniewskiego - konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
Poezja Władysława Broniewskiego - konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VI A.Minda, D.Zach
Czy znasz baśnie Andersena? konkurs literacko-plastyczny dla uczniów klas I-III M.Wencławska, I.Czerwonka, I.Płaczkiewicz
Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów klas VI P. Skrzypiec, A. Sowicz
luty 2017r.
Klasowe zabawy karnawałowe wychowawcy klas, nauczyciele
Bal karnawałowy dla uczniów klas I-III Samorząd Uczniowski klas I-III,
wychowawcy klas
Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VI Samorząd Uczniowski klas IV-VI,
wychowawcy klas
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - szkolne eliminacje A. Jaroszewicz-Sycz, G. Krupiarz
"Bezpieczny Internet" konkurs informatyczny dla uczniów klas IV-VI J.Czarnowska, A.Dwulit
Święto Szkoły

W.Brzęcka - prowadzenie,
A.Minda - część artystyczna,
J.Kaczmarska - oprawa muzyczna,
A.Bajer, E.Koszela, B.Stefaniec , K.Gwardiak - dekoracja

marzec 2017r.
Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla uczniów klas I-VI A.Sowicz, J.Chmara, P.Skrzypiec, I.Sazon, J.Kaczmarska
Międzyszkolny Turniej Wiedzowo-Sportowy "Słupsk - moje miasto" dla uczniów klas III 9.03.2017
M.Ostrowska, J.Domaszk,
I.Juzwa, B.Tęsna
Mistrz ortografii konkurs ortograficzny dla uczniów klas III M.Wencławska, I.Czerwonka
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017 E.Lipnicka, G.Szczęch
Przez poezję z humorem - szkolny konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
Konkurs przyrodniczy dla uczniów klas V B.Kozłowska
Kobieta w oczach dziecka - konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III A.Bajer
Master of English - konkurs gramatyczno-leksykalny dla uczniów klas I-III K.Gwardiak, A.Kareh
Master of English - konkurs gramatyczno-leksykalny dla uczniów klas IV–VI I.Białogońska-Karaś, K.Gwardiak, A.Kareh, A.Wołczuk
Konkurs mitologiczny - dla uczniów klas V (etap szkolny) B. Świątek, A.Minda,
Miasto nocą - konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III J.Bownik
Wielkanocny kiermasz plastyczny A.Bajer, wych. klas I-III
Przez poezję z humorem - miejski konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III 24.03.2017r. godz. 1600 A.Jaroszewicz-Sycz, G.Krupiarz
kwiecień 2017r .
To read or not to read - międzyszkolny konkurs czytania dla uczniow klas IV-VI 07.04.2017r. godz. 1430 A.Wołczuk, I.Karaś
Master of English - konkurs gramatyczno–leksykalny dla uczniów klas III  I.Karaś, K.Gwardiak, A.Kareh, A.Wołczuk 
Konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas VI G.Szczęch, J.Rudnik, J.Czarnowska
Omnibus - wiem wszystko - konkurs dla uczniów klas I I.Czerwonka, M.Wencławska
Wiedza o środowisku - konkurs  dla uczniów klas III J.Domaszk, M.Ostrowska, J.Kostrzewa, B.Kostrzewa
Konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV-VI B.Kozłowska
Young stars - międzyszkolny konkurs piosenki angielskiej dla uczniów klas I-III 28.04.2017r. godz. 1400 I.Karaś, K.Gwardiak, A.Kareh, A.Wołczuk, J.Kaczmarska
maj 2017r.
Miejskie obchody Święta 3-go Maja P.Skrzypiec, poczet sztandarowy
Konkurs matematyczny dla uczniów klas III T. Żabińska
Maryja w oczach dziecka - konkurs recytatorski dla uczniów klas I-VI D.Świąder, A.Kolman
Master of English - konkurs gramatyczno–leksykalny dla uczniów klas III  I.Karaś, K.Gwardiak, A.Kareh, A.Wołczuk 
Konkurs przyrodniczy dla uczniów klas IV B.Kozłowska
Obchody Dnia Matki wychowawcy klas
Dzień przedszkolaka w naszej szkole D.Sykuła, B.Stefaniec
czerwiec 2017r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka SU, wychowawcy klas
Kolory lata - XIII Rejonowy konkurs świetlic szkolnych i środowiskowych (plastyczny) 10.06.2017r.
E.Koszela, A.Michońska,
D.Sykuła, B.Stefaniec
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
23.06.2017r.

Prowadzenie:
T.Żabińska - w kl. I-III,
D.Zach - w kl. IV-VI,
oprawa muzyczna:
I.Sazon - w kl. I - III,
J.Kaczmarska -  w kl. IV-VI,
dekoracja:
A.Bajer, E.Koszela, B.Stefaniec, K.Gwardiak
poczet sztandarowy:
P.Skrzypiec


"Szaleństwa Mafaldy" szkolny konkurs polonistyczny dla klas V

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013