Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych

Harmonogram imprez i uroczystości szkolnych
w roku szkolnym 2019/2020

impreza - forma odpowiedzialni
wrzesień 2019r.
Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 prowadzenie:
w klasach 0 - III - A.Jaroszewicz-Sycz,

w klasach IV - VIII - J.Czarnowska
oprawa muzyczna:
I.Sazon
K.Krawiec

Udział uczniów klas VII-VIII w miejskich obchodach 80. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego 27.09.2019

wychowawcy klas z klasami, poczet sztandarowy z P.Skrzypcem
październik 2019r.
Ślubowanie uczniów klas I B.Kostrzewa, J.Domaszk, I.Dudkowska-Juzwa,I.Sazon
listopad 2019r.
Zaduszkowy wieczorek artystyczny D.Świąder, M.Kwiatkowski, W.Brzęcka
Akademia z okazji Święta Niepodległości
08.11.2019
I.Dwulit-Czerwonka, I.Sazon, M.Łapińska-Wencławska
Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej dla uczniów klas 0-VIII
A.Sowicz, J.Chmara, P.Skrzypiec, I.Sazon, K.Krawiec
Thanksdiving Day (Święto Dziękczynienia) A.Wołczuk, I.Karaś, A.Kareh, K.Gwardiak
Szkolne dyskoteki andrzejkowo-mikołajkowe  wychowawcy klas, SU
grudzień 2019r.
Jasełka dla uczniow klas I-VIII

A.Kolman

Wigilia Szkolna opiekunowie SU, A.Kolman, M.Kwiatkowski, D.Świąder, K.Krawiec, I.Sazon
Boże Narodzenie - wystawa i kiermasz prac uczniowskich I-III A.Bajer, wychowawcy klas I-III, SU
styczeń 2020r.
Noworoczny wieczorek artystyczny B.Tęsna, K.Gwardiak
luty 2020r.
30-lecie szkoły

A.Wojtas - prowadzenie,
A.Minda,M.Kowal, P.Skrzypiec, A.Bajer, K.Gwardiak, J.Kowalewska,
K.Krawiec - oprawa muzyczna

marzec 2020r.
Wielkanocny kiermasz plastyczny A.Bajer, wych. klas I-III, SU
kwiecień 2020r .
Inscenizacja Męki Pańskiej D.Świąder, M.Kwiatkowski
maj 2019r.
Miejskie obchody Święta 3-go Maja M.Kowal, poczet sztandarowy
Dzień Europejczyka
Wycieczka szkolna klas VII-VIII B.Świątek, D.Zach
Wycieczka szkolna klas IV-VI E.Lipnicka, J.Rudnik
Wieczorek artystyczny z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca J.Domaszk, J.Kowalewska
czerwiec 2019r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka SU, wychowawcy klas, nauczyciele w-f
Bal ósmoklasisty wychowawcy klas VIII, nauka poloneza:
A.Wojtas
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26.06.2020r.

Prowadzenie:
J.Bownik - w kl. 0-III,
W.Brzęcka - w kl. IV-VII,
A.Machalewska - w kl. VIII,

oprawa muzyczna:
I.Sazon - w kl. 0 - III,
K.Krawiec -  w kl. IV-VIII,
poczet sztandarowy:
P.Skrzypiec


"Szaleństwa Mafaldy" szkolny konkurs polonistyczny dla klas V

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013