Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku
informuje, że wszystkie złożone przez Rodziców wnioski uczniów do klas 1,

zostały ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Lista z podziałem uczniów na klasy zostanie wywieszona
przy wejściu do szkoły 29 czerwca 2020 r.

              

linia kredki

Start

BohaterON - włącz historię!

bohaterONBohaterON to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria. Naszym zadaniem jest włączenie się do akcji i wspólnie z uczniami pokazanie, że pamiętamy o Powstańcach Warszawskich przygotowując kartki, listy czy laurki z życzeniami.

Zachęcamy wszystkich rodziców, absolwentów, sympatyków SP8 do włączenia się do akcji. Życzenia mogą być skierowane ogólnie do Powstańców, bądź mogą zastać spersonalizowane (biogramy dostępne są tutaj) W przypadku kartek imiennych prosimy o umieszczenie imienia i nazwiska adresata w widocznym miejscu.

Gdy już kartki, laurki bądź listy zostaną wypełnione, prosimy o przekazanie ich do gabinetu wicedyrektorów do 15 października 2019r. Wszystkie razem wyślemy na adres fundacji.

relacja z akcji klasy 2B -> tutaj

 

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013