Start

Kiermasz i warsztaty bożonarodzeniowe

KIERMASZ Plakat warsztaty boonarodzeniowe

Podsumowanie projektu „Przypomnienie – Barwinek i Boiska Stare”

mbpOd września do listopada br. uczniowie klasy 6b pod opieką p. Przemysława Skrzypca brali udział w projekciePrzypomnienie – Barwinek i Boiska Stare” realizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku we współpracy z Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

Czytaj więcej...

21 listopada to Światowy Dzień Życzliwości.

 usmiechTego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Grupa Koła Plastycznego kl.4-8 pod kierunkiem p. A. Bajer przygotowała instalację skrzydeł anielskich, które w Dniu Życzliwości każdy mógł przymierzyć. (zdjęcia)

Apel z okazji Święta Niepodległości

polska12 listopada 2019 r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, podczas którego uczniowie klas 2a i 2b oraz zespół "Słoneczka" przedstawili monaż słowno-muzyczny dla społeczności naszej ósemki. Ogloszone również zostały wyniki VII Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. (zdjęcia)

VII edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w klasach IV - VIII

flaga polski8 listopada odbyła się kolejna, już VII edycja Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej. W drugiej części prezentowały się klasy IV - VIII. Podobnie jak w części pierwszej uroczystość prowadził pan Przemysław Skrzypiec. Zmienił się nieco skład komisji oceniającej występy, panią Karolinę Krawiec zastąpiła pani Iwona Sazon. Każda z 19 klas zaprezentowała jeden, wcześniej wylosowany utwór.

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

fppiz 2019

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013