rozpoczecieroku

Happy Birthday Will!!!

szekspirUczniowie naszej szkoły postanowili w nietypowy sposób uczcić 455. rocznicę urodzin Williama Szekspira. Zrobili oni charakterystyczne dla epoki kołnierze zwane kryzami. Przy okazji młodzi miłośnicy twórczości barda ze Stratfordu recytowali po polsku i angielsku jego słynne cytaty i wykonali plakaty z ciekawostkami o pisarzu.

Ponadto, drzwi klas lekcyjnych zostały ozdobione myślami Szekspira zapisanymi stylizowanym na jego epokę pismem. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: A.Wołczuk