Bal karnawałowy uczniów klas 0 - III

karnawal3W środę 6 lutego, tuż przed zimowymi feriami, odbył się oczekiwany przez wszystkie dzieci bal karnawałowy dla klas 0 – III. Bawiliśmy się w Słupskim Ośrodku Kultury. Dzięki pomocy nauczycieli salę przyozdobiły kolorowe balony i gwiazdki. Zabawę poprowadziła p. Kamila Bilińska, której bardzo dziękujemy za piękne nagrania i konkursy.

Przebraliśmy się wyjątkowo barwnie (za co dziękujemy rodzicom). Księżniczkom, rycerzom, sportowcom, słodkim Czerwonym Kapturkom i groźnym piratom nie było końca.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa udała się – składamy podziękowania! (zdjęcia)

notatka: I.Płaczkiewicz