rozpoczecieroku

Start

Warsztaty z przedstawicielkami "Wiatraczka"

wiatraczekW dniach 21 i 22 stycznia 2019 w klasach siódmych odbyły się spotkania przeprowadzone przez przedstawicielki ”WiatraczkaStowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, którego tematem była "Tolerancja dla osób niepełnosprawnych".

Uczniowie uzyskali wiedzę na temat: kto to jest osoba niepełnosprawna i jakie ma problemy. Poprzez samodzielne ćwiczenia siódmoklasiści mieli możliwość doświadczyć trudności z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne na co dzień, co stanowiło cenną lekcję empatii i uwrażliwienia na drugiego człowieka, który czasami jest inny od nas. Lekcje prowadziła pani Krystyna Bogusz-Życzkowska, a wspomagały ją panie: Marta Poziarska, Katarzyna Kustra, Kamila Lisowska, Beata Mieczkowska i Jolanta Książek. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013