wakacje2019

Start

Gala Wolontariatu 2018

sokW piątek 14 listopada 2018r. Szkolny Klub Wolontariusza wziął udział w uroczystej Gali Wolontariatu w Słupskim Ośrodku Kultury. Spotkanie, stało się okazją by podziękować wolontariuszom za zaangażowanie, całoroczną działalność na rzecz potrzebujących, okazane wsparcie i piękną postawę.

Nasz Klub został nagrodzony w dwóch kategoriach: za realizację projektu „Wojenne opowieści – historie życiem pisane” zrealizowanego w ramach Młodzieżowych Inicjatyw Lokalnych oraz za aktywną działalność Szkolnego Klubu Wolontariusza. Po części oficjalnej wszyscy obecni goście zostali zaproszeni na występ artystyczny zespołu „NO CO PUKA”, a następnie na bankiet i rozmowy w kuluarach. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013