wakacje2019

Start

Spotkanie "Mistrzem być"

volleyballW piątek 25 października 2018 naszą szkołę odwiedził p. Marcin Prus - wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, który przeprowadził spotkanie profilaktyczne "Mistrzem być".

Uczniowie mieli okazję wysłuchać jego historii, która pokazywała, że ciężka praca, wytrwałość i cierpliwość może prowadzić do sukcesu. Opowiedział również, że sukces często przeplatany jest porażkami, z którymi również trzeba się pogodzić i przekuwać je w zwycięstwo. Klasa 6b wzięła udział w treningu, który poprowadził p. Marcin Prus. Spotkanie było bardzo interesujące i wywołało duży entuzjazm uczestniczących w nim uczniow. 

mariusz prus

notatka: D.Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013