Konkursy z okazji Dnia Kropki

dzienkropkiSamorząd Uczniowski zaprasza do udziału w Międzynarodowym Święcie Kropki, które odbędzie się 15 września. Tego dnia w wielu krajach świata (aktualnie zgłoszenia są ze 168) obchodzi się święto kropki.

W naszej szkole z tej okazji odbędą się dwa konkursy:

1. Strój w kropki (o 950 w strefie ucznia przebrane dzieci będą miały robione zdjęcia. Wybierany będzie najciekawszy strój)

2. Konkurs plastyczny - Udekoruj kropkę (mogą być prace plastyczne przedstawiające postać kropki w wyobraźni dziecka oraz praca, której głownym motywwem będą kropki).
Najpóźniej do piątku 15 września podpisane prace, uczniowie klas 0-3 przekazują p. Grażynie Krupiarz (s. 317), uczniowie klas 4-7 p. Ewie Rudnik (s. 411).

Mamy nadzieję, że piątek będzie wesołym świętem kreatywności, świętem, które pozwoli naszym dzieciom uwierzyć w swoje możliwości. (więcej)

Zapraszamy do zagrania w kropki

opiekunowie SU