Start

WOŚP 2018

wosp

To właśnie dzisiaj 10 stycznia 2018r., po raz kolejny zagraliśmy w naszej szkole na rzecz WOŚP. Celem tegorocznej zbiórki było zebranie jak największej sumy pieniędzy, która zostanie przeznaczona na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.

Czytaj więcej...

Szkolna Wigilia klas 0-III i IV-VII

bozenarodzenie1W nastoju zbliżających się świąt Bożego Narodzenia odbyła się w naszej szkole po raz pierwszy wspólna Wigilia przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Akcji Świetlicy i Samorządu Uczniowskiego „Dokarmiamy zwierzęta zimą”

zwierzyna lesna18 grudnia 2017r w naszej szkole zawitał miły gość, p. Ireneusz Nowakowski myśliwy z Koła Łowieckiego „Leśna Polana” w Sławnie. Z tej okazji odbyły się spotkania w klasie 7a oraz świetlicy szkolnej, które były odpowiedzią na przeprowadzoną w szkole akcję zbierania kasztanów dla zwierząt leśnych.

Czytaj więcej...

Zimowy apel Samorządu Uczniowskiego

cup volleyball

20 grudnia odbył się zimowy apel  Samorządu Uczniowskiego, podczas którego wręczone zostały dyplomy i nagrody laureatom konkursów szkolnych. Przewodnicząca SU - Zuzanna Owsiukiewicz sprawnie poprowadziła to spotkanie, a uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami.

Czytaj więcej...

ŚWIATOWY DZIEŃ KRÓLIKA w naszej szkole.

krolikGłównym celem Światowego Dnia Królika jest zwrócenie szczególnej uwagi na ochronę humanitarną królików domowych i żyjących w naturze oraz promocja zdrowia i dobrej opieki nad naszymi uszatymi milusińskimi.

Czytaj więcej...

Akcja charytatywna „Szkoło Pomóż i Ty”

pomoz i tyZakończyliśmy sprzedaż cegiełek na akcję Fundacji "Pomóż i Ty". Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak, która pomimo przepukliny oponowo-rdzeniowej i niedowładu kończyn dolnych, jest aktywną i wzorową uczennicą z pasjami.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013