Start

Bal karnawałowy z Gabi

karnawal311 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas 0 – III. Ach, co to był za bal! W tym dniu szkolny hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, piratów, diabełków, aniołków, piłkarzy i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Trudno było w nich rozpoznać naszych uczniów. Bal poprowadziły animatorki Centrum TańcaGabi, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Poprzez podróż po różnych krajach świata dzieci poznawały charakterystyczne dla nich tańce. Dzieci wspaniale się bawiły, wspólnie pląsały w rytm znanych i lubianych przebojów. Dwie godziny dobrej zabawy minęły błyskawicznie. Ze szkoły uczestnicy tegorocznego balu wychodzili przyjemnie zmęczeni i zadowoleni. Dziękujemy animatorkom za wspaniale prowadzoną zabawę, za to, że nawet Ci, co wcześniej mówili „Ja to nie będę tańczył” szybko pozbyli się wszelkich oporów i ruszyli w tany. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (sp8 || fb) i filmików (fb) z tego fantastycznego wydarzenia. Dziękujemy panu Adamowi Urbanek i pani Annie Nikadon, rodziców uczniów z klasy I b, autorom tych relacji.

notatka: G.Kruparz

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013