Bezpieczeństwo w Sieci - lekcja multimedialna.

informatyk30 listopada dzieci z klas 2a, 3a, 3b i 3d wzięły udział w lekcji multimedialnej przygotowanej przez Centrum Edukacji Filmowej z Wołomina.

Podczas lekcji uczniowie zobaczyli, jakie zagrożenia mogą kryć się w Sieci, zrozumieli, że nie wszystkie informacje podane w Internecie są prawdziwe, dowiedzieli się, co zawdzięczamy Internetowi, odkryli, ile lat ma Internet i jak sprawdzić jego wiek oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu.
Po lekcji dzieci wspólnie obejrzały film pt. „Munio, Strażnik Księżyca”. Zainteresowanie uczniów lekcją i filmem wskazywało na bardzo dobrze przygotowany program z zakresu lekcji o mediach. (zdjęcia)

notatka: I.Płaczkiewicz
zdjęcia: B.Kostrzewa