Start

Mickiewiczowskie "Dziady" w Nowym Teatrze w Słupsku

maski31 października br. uczniowie klas siódmych oglądali mickiewiczowski spektakl "Dziady" w reżyserii Stanisława Miedziewskiego. Podczas dwugodzinnego spektaku w Nowym Teatrze w Słupsku młodzi widzowie zapoznani zostali z obowiązkową lekturą szkolną - klasyką polskiego dramatu romantycznego.

Dramat ten jest bardzo trudny w „przekładzie” zwłaszcza na czasy dzisiejsze, ale „Dziady” tekstowo przygotowane przez Marcina Bortkiewicza spełniły swoją rolę i skupiły uwagę wszystkich widzów w teatrze. (więcej)
Koordynatorem spotkania uczniów naszej szkoły ze sztuką teatralną na żywo była p. Wioletta Brzecka.

notatka: J.Czarnowska

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013