„Tak jest bezpieczniej”

brs19 października 2017r. wszyscy uczniowie z klas pierwszych mieli zajęcia „Z nami bezpiecznej - Tak jest bezpieczniej” zorganizowane przez Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski. Zajęcia prowadziła Pani Barbara Niesterowicz.

Zwróciła uwagę dzieciom jak należy zachować się przechodząc przez ulicę, jak bezpiecznie jeździć na rowerze i rolkach. Dzieci wysłuchały wierszy o bezpieczeństwie. Otrzymały również książeczkę z kolorowankami i wierszami tematycznie związaną ze spotkaniem. Na zakończenie obdarowane zostały zawieszkami odblaskowymi, które zapewnią im widoczność w ruchu drogowym, a tym samym podniosą poziom ich bezpieczeństwa. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: G.Krupiarz