Podsumowanie warsztatów "Land art - czyli sztuka ziemi"

foto18 października 2017r. w naszej szkole odbyło się otwarcie wystawy fotografii podsumowującej warsztaty "Land art - czyli sztuka ziemi", które odbyły się we współpracy z Liceum Plastycznym.

Uczniowie klas 4-6 pod okiem pani Anny Bajer tworzyli prace w plenerze, a licealiści uwieczniali to na fotografiach, które można obejrzeć na naszej wystawie. Serdecznie dziękujemy pani Julicie Rzeppka z Liceum Plastycznego za współpracę i zapraszamy do obejrzenia wystawy. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: E.Koszela