Start

Spotkanie z wielokrotnym reprezentantem Polski w piłce siatkowej

volleyballW poniedziałek 9 października 2017r. uczniowie klas V wzięli udział w spotkaniu profilaktycznymMistrzem Być" prowadzonym przez p. Marcina Prusa, wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce siatkowej.

Istotą programu było rozbudzenie kreatywności dzieci, pokazanie im drzemiących w nich umiejętności i możliwości. Podczas spotkania p. Marcin wskazał, jak ważne jest ukazanie i przywrócenie prawidłowych postaw społecznych, zasad moralnych i właściwych relacji międzyludzkich w dzisiejszym społeczeństwie. Spotkanie zakończył trening z p. M. Prusem, w którym wzięły udział dziewczynki z klasy Vb. Był też czas na autografy i wspólne zdjęcia. (zdjęcia)

notatka i zdjęcia: D. Sykuła

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013