Start

„Autochodzik - gotowi do drogi”

strazmiejskaPod koniec września odbyły się spotkania ze Strażniczką Miejską p. A. Majewską w oddziałach zerowych oraz wszystkich klasach pierwszych w ramach projektu edukacyjnego „Autochodzik - gotowi do drogi”.

Dzieci zapoznały się z zasadami ruchu drogowego, a także stały się uczestnikami ruchu drogowego. Wchodzące w skład zestawu „Autochodzik” elementy wykonane były ze specjalnych tkanin wypełnionych gąbką, które dzieci między innymi mogły zakładać. Jednakże, aby założyć na siebie atrapę samochodu , musiały co ważne , zapiąć najpierw pasy. W zabawach z wykorzystaniem zestawu, dzieci angażowały swoje zmysły wzroku, słuchu, dotyku poprzez działanie na konkretach. (zdjęcia)

koordynator – Dorota Sykuła
pedagog szkolny

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013