Start

Spotkanie edukacyjne - Gdzie mieszkają pieniądze?

sko3 października 2017 r. w ratuszu Urzędu Miejskiego w Słupsku z udziałem delegacji ze wszystkich szkół podstawowych odbyło się II spotkanie edukacyjne połączone z mini – olimpiadą o tematyce bankowej. Spotkanie to realizowane było w ramach projektu "Gdzie mieszkają pieniądze?: „Szkoła Młodego Biznesmena”.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Amelia Dyjas, Pola Sławek i Karolina Krywuć z klasy 5B, p. wicedyrektor Marta Dyjas oraz opiekun SKO p. Janina Ewa Rudnik. W ramach tej uroczystości odbyła się „Mini – olimpiada”. Na zakończenie wszyscy wzięli udział w lunchu i podsumowaniu gier i zabaw oraz wręczeniu nagród. Spotkanie umilały uczestnikom postacie Żyrafki Lokatki i Pancernika. (zdjęcia fb)

notatka i zdjęcia: J.Rudnik

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013