Start

Głosujcie, aby zdobyć książki do naszej biblioteki!!!

knigiKochani! Zagłosujcie na naszą szkołę!!! Stawka jest duża – aż 1000 książek do naszej szkolnej biblioteki! Fajnie by było sięgnąć po nową, ciekawą i atrakcyjną książkę! Liczy się liczba oddanych głosów przez internautów. Pomóżcie poszerzyć zbiór książek w bibliotece SP-8! Poproście o pomoc rodzinę i swoich znajomych.

Wejdźcie na stronę www.empik.com/biblioteki i zagłosujcie na naszą szkołę. Naprawdę warto! Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez empik. Zadaniem było stworzenie żywej ilustracji do wybranej lektury.
W realizacji zadania uczestniczyły dzieci z klasy IIIe. Zaprezentowały swoimi postaciami ilustrację do lektury Marii Konopnickiej pt. ”Na jagody”. W rolę Ochmistrzyni wcieliła się Oliwia Karpiej, małego Jasia Damian Kępczyk. Jagodowymi Królewiczami byli: Michał Capar, Wojtek Gągol, Kacper Kurzawa, Dawid Lewandowski, Sebastian Łopuszyński, Mateusz Mikulski i Maciek Stencel. Pannami Borówczankami były: Oliwia Ciarka, Patrycja Cieślicka, Kinga Dalecka, Ola Kłak, Wiktoria Kurzawa, Zuzia Mrozicka, Laura Mulawa, Oliwia Paradowska, Zuzia Plewka, Kamila Schab i Marysia Siatkowska. Pięknymi żywymi drzewami byli Dominik Lemański i Szymon Zamęcki.

 

Pomysł i realizacja "żywej" ilustracji książki dzięki zaangażowaniu p. Joanny Chmary i Iwony Sazon. (zdjęcia)

Dodatkowe informacje

Projekt pn. "E-administracja, E-szkola -wdrożenie interaktywnych uslug administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku"
ue
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013